Okul ziyaretlerinde bulundular.

Okul ziyaretlerinde bulundular.

Enez İlçe Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı ve Belediye Başkan Yardımcısı okul ziyaretlerinde bulundu.

Z Kütüphane'nin(Zenginleştirilmiş Kütüphane) açılışı gerçekleştirildi.

Bostancı ve Ersöz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Cumhuriyet İlkokulu'na kazandırılan Z Kütüphane'nin açılışını gerçekleştirdiler. Tümü internet bağlantılı 10 bilgisayar ve okul yönetiminin de katkılarıyla toplam 1500 adet kitaptan oluşan kütüphanede aynı zamanda Tübitak'tan (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) aylık olarak tedarik edilen Bilim Çocuk ve Meraklı Minik gibi dergiler de yer alıyor.

Satranç masaları teslim!

Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı daha önceki ziyaretinde Cumhuriyet İlkokulu'nda açılan satranç sınıfı için öğrencilere satranç masası sözü vermişti. Başkan, iş adamı Nazım Çırpan'ın katkılarıyla Cumhuriyet İlkokulu'na 7 adet satranç masası hediye etti. Okul yönetimi Başkan Bostancı'ya ve işadamı Nazım Çırpan'a teşekkürlerini dile getirdi.

Enez'de neler olsun isterdiniz?

Ersöz'ün öğrencilere 'Enez'de neler olsun isterdiniz?" sorusuna öğrencilerden başta spor kompleksleri, sinema, kafeterya, kantin gibi cevaplar geldi. Başkan, öğrencilere çok yakında temeline başlanılacak olan spor komplekslerinin müjdesini verdi.

Öğrencilere hediyeleri dağıtıldı.

Ziyaretler sonunda öğrencilere Enez Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler,  Enez İlçe Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı ve Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Çelik tarafından verildi.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat